O nás

Dětský koutek ANITA je v provozu již od roku 1996. Do června roku 2008 působil na sídlišti Barrandov Praha 5 v menších prostorách. Do této doby měl kapacitu pouze 10 až 15 dětí. Byl od začátku zaměřen na veškerý program a výchovu dětí, ze které vychází současná činnost soukromé školky. Vzhledem k velkému zájmu ze strany rodičů a dětí byly zajišťovány i další aktivity a to různé kroužky jako např. výtvarný kroužek, pohybový kroužek, hodiny flétny atd.

Veškerá činnost a práce s dětmi je zajištěna kvalifikovanými pracovníky pod dohledem provozovatelky Stanislavy Frýdové, která je profesionální učitelkou mateřské školy s dlouholetou praxí , kterou nabyla v mateřské škole a činností DK ANITA. Formou hry u nás probíhají činnosti výtvarné, hudební, dramatické a pohybové pro harmonický rozvoj osobnosti dítěte. Individuální přístup a citová výchova k dítěti je u nás na prvním místě. Spolupracujeme také s psychologem, logopedem a fyzioterapeutem.

 Každý rok ve školičce pořádáme nespočet různých akcích. Jako např. oslavy Mikuláše, Halloween, předvánoční dílničku, rej čarodějnic, karneval, besídky a další kulturní a tématické akce. Již tradiční je červnový pobyt pro maminky s dětmi u moře. Jedná se vždy o týdenní zájezd v kapacitě jednoho autobusu. V minulosti byl pobyt organizován v Chorvatsku a Itálii.

 

Napsali o nás